16. Avgust 2017, 17:24:43 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Full contact  (Pročitano 61532 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Goja
Stariji član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 53.0

« Odgovor #150 Poslato: 08. Jun 2017, 20:00:10 »

Zanimame zašto administrator briše oglase koje sam postavio.
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #151 Poslato: 08. Jun 2017, 20:00:53 »

Morat ću u formi: uvod, razrada, zaključak.
Reklamiranje na forumima je inače zabranjeno. Na ovom nije nego je to ostavljeno kao povlastica za aktivne članove. Mogu je koristiti svi osim onih koji su se registrovali samo sa ciljem da postave reklamu.
Kloniranje je nešto za šta se podrazumijeva zabrana.

Ova ista reklama koju si ti danas dva puta postavio je već brisana još jučer zbog nedozvoljenog reklamiranja, a i da nije zbog toga bila bi brisana zbog činjenice da ju je postavio klonirani član, i to onaj kome se kloniranje ne dešava prvi put.
Prvi put je banovan upravo zbog kloniranja tako da mu je potpuno jasno o čemu se tu radi i potpuno mu je bilo jasno da će mu ta poruka biti brisana.
Dakle ponovno se koristi kloniranjem i to u situaciji kada je ponovno banovan na 15 dana, i ponovno postavlja poruku jer zna šta će biti sa njom, pa je nakon toga šalje tebi da je postaviš. Normalno zato što je uvjeren da ćeš je ti i postaviti.

Sad se postavlja pitanje ko od nas trojice nije dorastao onom što radi?
Za sebe ne bih rekao jer su mi principi kristalno jasni, precizni i javni, a čin razumljiv, logičan i opravdan.
Ne bih rekao ni za onog banovanog jer se već izvještio u onom što je jedini nivo na kojem on može funkcionisati i nešto uraditi.
Tako da meni samo ti ostaješ upitan u konkretnoj situaciji.  
Njemu izgleda nisi nimalo upitan jer je znao šta ćeš uraditi, pa i koja će ti reakcija biti na brisanje „tvoje“ poruke.
Sada se još samo nada da ću na dva istovjetna pokušaja „udaranja“ ispod pojasa uzvratiti istom mjerom, i to prema tebi. Normalno da neću jer mi je jasno da si nasjeo, i to ne jednom, pa ću uzvratiti „čistim“ banom prema njemu. Banom bez vremenskog ograničenja.  Cheesy
Sačuvana

Znanje se množi dijeljenjem.
U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
Goja
Stariji član

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 53.0

« Odgovor #152 Poslato: 08. Jun 2017, 20:04:48 »

Ok razumem ,ja pročitah uputsvo za oglase i nevideh da nešto grešim .Dobro možda sam naseo al ja nisam iz te priče od pre
Pomislih ništa strašno da učinim uslugu,sve mi je jasno
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #153 Poslato: 08. Jun 2017, 20:11:58 »

Da, drago mi je da je u pitanju samo usluga. I ja bih je učinio uvijek kada su mi nečije namjere neupitne.
Sačuvana

U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
Mark 2
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #154 Poslato: 19. Jun 2017, 16:44:38 »

Mark 2, sem što odvajate koštice, trulo i nezrelo voće, skoro u svemu grešite. Predlažem da prelistate teme na forumu, ovo vam je gotovo jedino mesto gde možete steći znanje besplatno. Za umeće već morate sami da se potrudite u praksi. Pozdrav!

Listam ovaj forum rakije ima od svakog voca cak i juznog voca,ali nigde od dzanarike(ringlova).Samo mi recite gde gresim.Kao sto sam rekao nisam tezak ni sujetan,volim da saslusam druga misljenja.
Inace dzanarika(ringlov) je divlja sljiva.Imam i zutih,crvenih i crnih.Svi smo kao deca voleli da ih jedemo dok su bili zeleni.
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #155 Poslato: 19. Jun 2017, 20:51:26 »

I ja sam ih ne samo sa užitkom jeo nego i mangupski krao iz tuđeg dvorišta. Pogotovo još ako bi ih podijelio sa nekom curicom iz društva.  Smiley
Može pitanje umjesto direktnijeg odgovora kako se ne bi još više naljutio. Je li svakom kome uđeš u kuću kao gost obavezno po svom ukusu napraviš novi raspored namještaja, prije nego sjedeš da bilo šta ozbiljnije kažeš, a ako ti to ne dozvole onda se ponašaš ko uvrijeđena dama?
Ni jednu pjesmu još nisi otpjevao kako bi pokazao svoj talenat ili kompetencije a već bi bio muzički urednik u emisiji pozdravi i želje slušalaca, i to pod uslovom da svira samo ono što se tebi sviđa.  Scratchhead

Neka, navikao sam na takav stil pa ću ti i odgovoriti.
Ovaj forum trenutno ima 616 tema a do prije par godina ih je bilo preko hiljadu. Trebalo mi je nekoliko dana da ih svedem na neki razuman broj koji će omogućiti lakšu preglednost. Već mi je normalno da svaki drugi koji se registruje i napiše nešto na forumu odmah otvara neku svoju temu. Najčešće je to nešto što već postoji na forumu i najčešće je to nešto za što i ne postoji potreba za novom temom. Ako bi se pokazala potreba, i dovoljan nivo priče, ne bi bio nikakav problem da takve poruke izdvojim i formiram novu temu.

„Tvoja“ džanarika može ići pod temom suve i ostale šljive, jer ona ne spada u takozvane domače sorte Prunus domestica a ni tipove Prunus insititia, nego je to Prunus cerasifera. Normalno da sam je onda svrstao u ostale šljive. Ako ti nešto znači ni one najvažnije šljive za pravljenje rakije nemaju svaka svoju temu nego su svrstane u jednu zajedničku kao i ova „tvoja“.
Sačuvana

bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #156 Poslato: 19. Jun 2017, 22:18:45 »

Moram ovaj put i sam sebi nešto napisati.
Nije ni "tebi" lako, majke mi.  Cheesy
Sačuvana

jon
Administrator

Van mreže Van mreže

Starost: 50

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #157 Poslato: 19. Jun 2017, 22:29:06 »

Roll Eyes
 Thumb
 Cheesy
Sačuvana

Investicija u znanje jos uvjek donosi najbolju kamatu.
ogarski
Stariji član

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Safari

« Odgovor #158 Poslato: 11. Avgust 2017, 14:05:33 »

Čitajući ovu temu i ono sveže obrisano asociralo me na alhemiju, koju uzgred nikada do sada nisam povezivao sa rakijom. 
Iako nije baš mesto, ne mogu da odolim...

Alhemija (rastvor  misticizma i nauke, pa i magije) u svojoj dvoznačnosti predstavlja pretvaranje metala u zlato (recimo šljive u rakiju), transformaciju i oplemenjivanje materije, odnoso preobražaj samoga sebe. Alhemija je metafora preobražaja i u spoljašnjem svetu ima uređaj za tu namenu, a to je Alembik. Alembik - dve posude za destilaciju spojene cevima. Aludel-kondenzator, odnosno sublimator.
Sam proces pretvaranja metala u zlato (individuacija) ima  tri faze:
1.nigredo (crnjenje) -simbolizuje truljenje i uklanjanje prljavština, crnila iz sebe, odnosno fermentaciju.
2.albedo (beljenje) - simbolizuje produhovljenje, sublimaciju, odnosno destilaciju.
3.rubedo (crvenjenje) - simbolizuje sjedinjavanje, logos, odnosno konzumaciju.

Setih se nekih neuspešnih pokušaja destilacije, uglavnom zbog nezavšetka fermentacije i preteranog zaslađivanja.
Sačuvana
Goja
Stariji član

Van mreže Van mreže

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #159 Poslato: 11. Avgust 2017, 14:14:07 »

Pa aj i ja da dodam mada će bistrica da briše
Čovek koji se bavi alhemijom koji stoji za kazanom je alhemičar Merlin bistrog pogleda  Grin
Sačuvana
Goja
Stariji član

Van mreže Van mreže

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #160 Poslato: 14. Avgust 2017, 19:24:47 »

Sve je to uredu bistrice imaš svoj stav svoje mišljenje i ništa ja ne osporavam ali krajnje neukusno napisati da sam ja tamo nekog zvao i bla bla bla ja sam razgovarao sa profesorom Ninoslavom Nikićeviće.
U ostalom svako sa ovog foruma neka proveribukucajte u googl profesor nikićević kontakt i dobićete njegovu sliku dva meila i tdvpošaljite mu meil pa vidite dalje šta i kako.Nije ovo ništa lično samo postoje različita mišljenja.
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #161 Poslato: 14. Avgust 2017, 19:48:34 »

Nemoj molim te opet.
Pun ku*ac mi je više neukusa onih koji bi o mom neukusu, ili čemu već. Ako hoćeš o rakiji pričaj brate o njoj, ako nećeš o njoj onda nemoj ni ovakve gluposti.

Šta ti znaš šta je neukus. Profesor je neko koga cijenim i ne želim ga ovdje izlagati šemi koja liči na trač, niti učestvovati u traču. Zato i onakav stil poruke.

Pitao si i dobio si odgovor. Boli mene s kim si ti pričao, i da li je to tako ili nije. To mene apsolutno ne zanima ja ovdje pričam samo sa tobom, i onim što si ti napisao. Na to napisano sam ti izuzetno ozbiljno i kvalitetno odgovorio pa ako razumiješ ti sada sa tim radi šta hoćeš. Ovu priču sam prihvatio kao tvoju i ne želim je prihvatiti drugačije. Ostalo me stvarno ne zanima.
Sačuvana

Goja
Stariji član

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 55.0

« Odgovor #162 Poslato: juče u 17:23:02 »

Sacekao sam malo i bas kao sto sam i ocekivao izbrisao si sve postove u kojima se tvoje misljenje dovodi u pitanje.To stalno radis pod toboze stavom da stitis ovaj forum a zapravo stitis svoj ugled.Potpuno si privatizovao ovaj forum.Razlicito misljenje od tvog ovde predstavlja jeres.
Nista ja nisam pitao,vec si ti rekao da oni koji zastupaju sipanje vode da oni treba da brane stav a ne ja da obljasnjavam da to ne valja.I gle cuda kad neko kao ja isprica razgovor sa profesorom i gde se jasno vidi njegov stav da to tako treba onda to ne valja i onda se sve dovodi u pitanje i dal sam i sa kim sam pricao i sta mi je tacno rekao i td.
Ja imam dovoljno godina da nemoram da lazem niti sam ne obrazovan da neznam sta mi ko kaze ali tvojoj sujeti kraja nema.
Nazalost jedan potencijal kao ti propada u svojoj velicini.
Zelim ti svu srecu i svako dobro.
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #163 Poslato: juče u 19:31:02 »

Čovjeće božiji jučer ti nisam ništa brisao.
Brisao sam samo jednu potpuno praznu poruku koju je očito greškom postavio žičanin, Potpuno praznu bez i jedne jedine riječi. Za prije se ne sjećam konkretno. Znam da je bilo nekog besmislenog pisanja, pa to jesam brisao. Ali to niti ima veze sa temama foruma niti sa mnom pa mi nije jasno o čemu pričaš.

Za ovu zadnju situaciju opet ništa ne razumiješ. Ako profesor na osnovu svoje lične procjene onog sa kim razgovara uputi neku preporuku, pa šta misliš da bi ja sada zbog toga trebao kamenjem na čovjeka koji je puno toga kvalitetnog rekao i napisao o rakiji. Imam ja onog što njemu mogu i hoću spočitati, u moralnom pa i u stručnom pogledu, ali to sigurno nije ova situacija. Nemoj mene uvlačiti u priču koju je on prosuo nekom diletantu, jer ga smatra takvim. I rekao sam ti da uopšte ne dovodim u pitanje s kim si ti pričao jer me to u ovoj situaciji ne zanima. Zanimaš me samo ti i tvoja poruka.

Zato sam te u onoj poruci, na koju si se uvrijedio i mene prozvao za neukus, naoružao znanjem da te više ne smatra diletantom, jer iskreno rečeno i to mi smeta.

Jel ti sad jasno!!!!

Sačuvana

Goja
Stariji član

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 55.0

« Odgovor #164 Poslato: juče u 19:45:37 »

Ja bistrice nigde nevidim tvoje obljasnjenje zasto se voda nigde ne dodaje zatim moj razgovor sa profesorom zatim tvoju reakciju na taj post potom si dva posta tvoj i moj prebacio na ful kontakt a nastavak cinimi se zicani tasos i td njihovi postova nema ako ja nemogu da nadjem a tusu onda izvini.
Aj sad da vidimo ovo oko odgovora koji sam dobio ako ja tebe dobro razumem ako ja pozovem profesora i kazem mu ja sam diletant za spravljanje rakije onda on meni da jedan recept i kaze turaj vodu a ako ga pozovem i kazem ja sam majstor i sta vi mislite oko dodavanja vode onda bi dobio drugi odgovor koji bi glasio nikako ne stavljajte vodu
dali sam ja tebe dobro svatio.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.027 sekundi sa 22 upita.