21. Oktobar 2018, 08:59:03 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 25 26 [27]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Svaštara  (Pročitano 197617 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
blue_moon
Urednica

Van mreže Van mreže

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #390 Poslato: 02. Oktobar 2018, 15:35:57 »

Citat
vinarstvo mi je hoby
Citat
I sama sam ti tuzna !

Kad se bude utvrdjivalo gradivo, ovo neće biti čak ni razmatrano kao olakšavajuća okolnost.  Roll Eyes
 Grin
Sačuvana

Drugi deo života kod pametnog čoveka sastoji se u oslobađanju od ludosti i predrasuda i pogrešnih mišljenja koje je stekao tokom prvog dela života.
Čehov
Koshpa
Zlatni član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 35

Kutina, 45°29'48.87"S, 16°45'58.79"I

Windows NT 6.1
Browser:
Firefox 62.0

« Odgovor #391 Poslato: 02. Oktobar 2018, 22:58:39 »

Koshpa , zbog ove ,,uvrede'' ima da dislajkujem tvoju stranicu na FB Wink

Sa Bistricom bi se složio oko prosipanja u sudoper, i dodao bi još jednom da je ovo forum topik koji počinje sa ,,Amaterski'' tako da se tu sva rasprava završava, da sam dipl.tehnolog verovatno ne bih se zamajavao sa postavljanjem pitanja na ovoj temi, a ovako sam dipl. nešto drugo, a vinarstvo mi je hoby tako da ću da priupitam pametnije od mene Thumb
Nije uvreda osim ako si se sam našao prozvanim. Wink A što se stranice tiče imaš potpuno pravom samostalno upravljati vlastitim društvenim aparatom.
I sam sam bio u ovoj fazi prije 10ak godina. No pitanja sam počeo postavljati tek onda kad sam pročitao sve i jedan post i temu koja me zanimala, a nisam naša odgovor. Možda sam bio samo sramežljiv...
Ponavljam se, ovakva pitanja se pojavljuju u točnim periodičkim razmacima svake godine, prolistaj samo ovu temu i uvjerit ćeš se da govorim istinu.
Ni ja nisam dipl tehnolog niti dipl agronom već dipl nešto drugo no to me ne ograničava da prikupljam ozbiljna saznanja i iz područja biotehnologije isto tako i agronomije.
Sačuvana

happy star
Zlatni član

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Firefox 48.0

« Odgovor #392 Poslato: 02. Oktobar 2018, 23:37:43 »

Citat
No pitanja sam počeo postavljati tek onda kad sam pročitao sve i jedan post i temu koja me zanimala, a nisam naša odgovor.

Thumb
Sačuvana

"Covek mora da vezba umerenost i nadzor svojih cula i sklonosti u bilo kom pogledu, da bi tako odrzao sebe mladim u telu i razumu"

Nikola Tesla
Koshpa
Zlatni član

Van mreže Van mreže

Starost: 35

Kutina, 45°29'48.87"S, 16°45'58.79"I

Windows NT 6.1
Browser:
Firefox 62.0

« Odgovor #393 Poslato: 02. Oktobar 2018, 23:59:56 »

Ma samo polako jer sigurno nije mislio ni na kog konkretno niti mu je namjera da bilo kog uvrijedi. Godinama vrijedno i savjesno dijeli savjete po forumima, pa itekako i na ovom ovdje. Ne rade to oni koji bi vrijedjali ljude. Naprotiv. Naprosto se ponekad u covjeku javi apatija i zasicenje jednim te istim pitanjima. Desava se to normalno i kod mene pa isto tako ponekad znam i pomalo neprimjereno regovati. Ali bez lose namjere. To je sigurno.

Sve dobro pogodjeno. Wink Bravo bistrica Smiley
Sačuvana

Jasho
Zaslužni član

Na mreži Na mreži

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 62.0

« Odgovor #394 Poslato: 03. Oktobar 2018, 10:31:15 »

Nije uvreda osim ako si se sam našao prozvanim. Wink A što se stranice tiče imaš potpuno pravom samostalno upravljati vlastitim društvenim aparatom.
I sam sam bio u ovoj fazi prije 10ak godina. No pitanja sam počeo postavljati tek onda kad sam pročitao sve i jedan post i temu koja me zanimala, a nisam naša odgovor. Možda sam bio samo sramežljiv...
Ponavljam se, ovakva pitanja se pojavljuju u točnim periodičkim razmacima svake godine, prolistaj samo ovu temu i uvjerit ćeš se da govorim istinu.
Ni ja nisam dipl tehnolog niti dipl agronom već dipl nešto drugo no to me ne ograničava da prikupljam ozbiljna saznanja i iz područja biotehnologije isto tako i agronomije.

Različiti su  ljudi, kao i tipovi ličnosti, neko je introvertan i progovara retko, a neko voli da pita , čisto da bi pokrenuo diskusiju, s obzirom da je većina tema na ovom forumu ,,obrađena'' po toj logici mogli bi ga slobodno zaključati, ostavivši poslednju poruku ako koga šta zanima nek se vrati na početnu stranu i nek krene da čita , jer je zaboga sve napisano, pa koji ćeš moj pitati.
A neće biti da je tako, barem dok god ima ljudi koji bi da daju odgovore na takva pitanja.
A ako nekoga smara da čita takva pitanja, šta da se radi, kad je ušao na temu verovatno je očekivao nešto ,,novo'' , a ne nešto prežvakano XY puta do sada, no to nije slučaj sa amaterskim temama, tu će te naći retko nešto novije od plastičnih creva i balona...

Pozz Smiley
Sačuvana
blue_moon
Urednica

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Safari

« Odgovor #395 Poslato: 03. Oktobar 2018, 10:38:25 »

A sad ako ste saglasni da mi zaključimo ovu tačku dnevnog reda,i vratimo se vinu. Smiley
Sačuvana

Drugi deo života kod pametnog čoveka sastoji se u oslobađanju od ludosti i predrasuda i pogrešnih mišljenja koje je stekao tokom prvog dela života.
Čehov
happy star
Zlatni član

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Firefox 48.0

« Odgovor #396 Poslato: 03. Oktobar 2018, 14:32:08 »

Aaa moon ne moze tako, prvo da se nesto popije pa idemo dalje !

Laugh  Pozz
Sačuvana

"Covek mora da vezba umerenost i nadzor svojih cula i sklonosti u bilo kom pogledu, da bi tako odrzao sebe mladim u telu i razumu"

Nikola Tesla
blue_moon
Urednica

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Safari

« Odgovor #397 Poslato: 03. Oktobar 2018, 14:54:49 »

Citat
i vratimo se vinu
Citat
Aaa moon ne moze tako, prvo da se nesto popije

Cool Smiley
Sačuvana

Čehov
Stranice: 1 ... 25 26 [27]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.018 sekundi sa 21 upita.