25. Jun 2018, 17:37:35 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 10 [11]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Izbijanje kostica  (Pročitano 115365 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Goja
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #150 Poslato: 10. Mart 2018, 20:28:48 »

Hajde,nek te pasirka dobro služi.Ja je zovem, R2D2  Grin

Jagnjilac je za razliku od većine napravio na koje sam nailazila napravio odličan 2u1 za svo voće.

Ja imam od Japoda,s tim da može samo za koštičavo voće.

Čekam konkretnu ponudu do kraja sledeće nedelje.Imam seckalicu sasvim solidnu pa mi je japod pored migrosove ponude bio u samom vrhu mog izbore,ali ova jagnjlčeva obećava  Smiley
da sačekam malo  Smiley
Sačuvana
blue_moon
Urednica

Na mreži Na mreži

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #151 Poslato: 10. Mart 2018, 20:43:13 »

Mene je Japod toliko ubedjivao za dodatnu opremu,tipa barboter i slično kao da bez toga pasirka ne radi.I ja sam za njih inače od većih proizvodjača čula preporuke zato sam i tražila ponudu.
Nisam je još uvek testirala,videćemo kako će da hendluje sa breskvom kad dodje vreme za to..

Ali,destilacioni uredjaji mi nešto nisu baš jasni.Prohrom-bakar,neka čudna kopija Arnold Holstein-a.
Sačuvana

Drugi deo života kod pametnog čoveka sastoji se u oslobađanju od ludosti i predrasuda i pogrešnih mišljenja koje je stekao tokom prvog dela života.
Čehov
Goja
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #152 Poslato: 10. Mart 2018, 21:00:11 »

Da i meni se japod dopada kao alfa iz migros ,videću hvala
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #153 Poslato: 10. Mart 2018, 22:43:35 »

Ali,destilacioni uredjaji mi nešto nisu baš jasni.Prohrom-bakar,neka čudna kopija Arnold Holstein-a.
... i to najgora moguća kombinacija.
Od nje je gori samo još cijeli kazan od inoxa. Bolja varijanta je i ona kada je samo srednji dio od bakra, a najbolja kada je kondenzator od bakra. Ako se već inox ubacuje kao ovdje, a inače se ne ubacuje nikako jer jako šteti kvaliteti rakije. U stvari ono što šteti je izostanak bakra na mjestu na kojem se stavlja inox.
Normalno oko ovog se slažu svi ozbiljniji, osim pojedinih lokalnih stručnjaka za destilaciju rakije koje su ovi iz Japoda očito poslušali, ali oni se često ne slažu ni sa samim sobom pa ništa čudno.
Sačuvana

Znanje se množi dijeljenjem.
U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
Stranice: 1 ... 10 [11]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.013 sekundi sa 21 upita.