21. Januar 2019, 08:07:39 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 10 11 [12]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Izbijanje kostica  (Pročitano 126259 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
blue_moon
Urednica

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #165 Poslato: 15. Decembar 2018, 22:02:25 »

Bio je skoro na Njuškalu komplet od Japoda, pasirka za jabučasto i ona druga za iskoštavanje 3000€( ne znam cenu novih godinu dana su radile ove dve)  da je bilo u Srbiji mozda bih i razmislio mada mislim da nemam potrebe ipak su ovo profi mašine

Pa i nisu sad nešto posebno profi,što se tiče kapaciteta.Meni je recimo baš ta Japod model P5500 (1300-2500) kod breskve radila  tonu za sat kod sasvim lepo zrelog voća.Odvajala je ok koštice,i bila sam zadovoljna ali u odnosu na ono baš profi izgledala mi je kao igračka. Smiley
Naći polovnu od njih po ok cjeni ne bi pogriješio.Samo uzmi antifone  Cheesy
Sačuvana

Drugi deo života kod pametnog čoveka sastoji se u oslobađanju od ludosti i predrasuda i pogrešnih mišljenja koje je stekao tokom prvog dela života.
Čehov
blue_moon
Urednica

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #166 Poslato: 15. Decembar 2018, 22:24:46 »

Za kućište je uzeto bure od piva koje je od aluminijuma kao i ovaj levak radna ploča je verovatno Inox tako da sa te strane je mislim OK ali mi je malo nejasna ovolika upotreba vode i da li ta voda zavrsava u komu? A pise da radi i jabučasto voće?

Da,tako i izgleda što je već "poduhvat" ovog koji radi na njoj.Besmisleno.

Ali,proizvođač se snašao da kopira vertikalnu pasirku kombinacijom sita i noževa u nekoj maloj varijanti.
Ako koristi pri tom materijal poput inoxa koji je otporan na kiseline,mogao bi i izaći ok,na tu količinu o kojoj si prethodno pisao.
Nisam baš sigurna oko materijala ove sa snimka,ali vidim da radi i od drugih na nekom drugom primjeru.
Sačuvana

Drugi deo života kod pametnog čoveka sastoji se u oslobađanju od ludosti i predrasuda i pogrešnih mišljenja koje je stekao tokom prvog dela života.
Čehov
tatkodvd
Stariji član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Windows NT 6.1
Browser:
Firefox 64.0

« Odgovor #167 Poslato: 17. Decembar 2018, 12:07:57 »

Koji je proizvodjač?
Meni na snimku ne izgleda kao inertni materijal mada možda grešim.

U pitanju je majstorska (zanatcka) radionica. Materijal je inox i ne treba voda prilikom iskoštavanja. Za manje proizvođače extra stvar za te novce.
Sačuvana

Budimo dobri domaćini
blue_moon
Urednica

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #168 Poslato: 18. Decembar 2018, 20:57:20 »

OK,nije mi izgledao kao inox,ali ako jeste iznutra i ako ti dobro radi onda je sve sporedno.
Videla sam i sama kako se ljudi snalaze,i koriste maštu ne treba potceniti ni sve te kreacije,posebno ako na kraju ima rezultata. Smiley
Sačuvana

Čehov
Stranice: 1 ... 10 11 [12]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.012 sekundi sa 21 upita.