16. Januar 2019, 20:58:57 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Kace za čuvanje kljuka  (Pročitano 25873 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
kljuk
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Firefox 3.0.15

« Odgovor #15 Poslato: 25. Novembar 2009, 13:31:42 »

Metalac 2  proizvodi kace za fermentaciju voca od LLDPE materijala (Linear low-density polyethylene) u raznim velicinama imaju na sebi lavirint za dihtovanje i sprecavanje ulaska musice u kominu cena za kacu od 1000 l je 65 eura sa poklopcem.
Sačuvana
bane30
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 43

Windows XP
Browser:
Microsoft Internet Explorer 6.0

« Odgovor #16 Poslato: 27. Januar 2010, 18:50:41 »

A gde se oni nalaze i kako ih naci?
Sačuvana
delboy
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Mac OS X
Browser:
Firefox 3.6

« Odgovor #17 Poslato: 13. Mart 2010, 22:25:53 »

A gde se oni nalaze i kako ih naci?

Uz pomoc googla  whistlefly Nadam se da nije problem sto ostavljam link http://www.metalac2.rs/ , tek sam se registrovao i jos uvek nism aprocitao pravila foruma.

Inace, svaka cast clanovima foruma, procitao sam par tema zadnjih par dana i malo je reci da sma odusevljen forumom  Laugh
Sačuvana
alambik
Zlatni član

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Microsoft Internet Explorer 8.0

« Odgovor #18 Poslato: 14. Mart 2010, 10:49:16 »

Dobro došao delboz.

Za ostavljanje linkova:

Neka dioda kaže šta on misli o tome a ja ću sa svoje strane reći da ostavljanje linkova nije zabranjeno, čak je i poželjno, dokle god je u funkciji u kojoj je i sam forum, a to je diskusija na temu vina, podrumskih poslova, destilacije itd.
Jedino je nepoželjno da neko ostavlja linkove sa jedinim ciljem besplatne reklame, dakle nekritičke linkove, reklamerske.
Granicu među ovim nije lako povući, i to je takođe istina.
Ovaj tvoj link čini mi se potpuno u skaldu sa funkcijom samog foruma.
Sačuvana
dioda
Osnivač foruma

Van mreže Van mreže

Starost: 38

Windows XP
Browser:
Firefox 3.6

« Odgovor #19 Poslato: 14. Mart 2010, 14:18:51 »

Nije problem da clanovi medjusobno pomazu jedni drugima tako sto olaksaju nekome pretragu i potave link. Kao sto alambik rece to je i pozeljno...
Ne tolerisem kada se registruje vlasnik firme/prodavnice, izreklamira se u prvom postu i vise nikada se ne pojavi na forumu. U tom slucaju brisem post i dopticnog uputim da procita pravilnik...
Sačuvana
superbu
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Safari

« Odgovor #20 Poslato: 14. Avgust 2011, 22:38:41 »

meni sve ove dansnje kace deliju nekvalitetno, lako se ostete i izvitoper oblik bar ove koje kostaju  100 ili 200 eura zapremine 1000 l.. pre su bile mnog kvalitetnije. bile su od armirane plastike i kostale su mnog mong vise. ja sama platio oko 1000 marak pre 20 god kacu od 1500 l i dan dans je kao nova. st se tice transporta ne treba nikakav viljuskar mozes je slobodno kotrljati po zemlji nista jojo nece faliti.. a sti se tice cuvanja voca odlicne su.. da li neko zna gde mogu sad da se njadu takve kace sad i koliko kostajü? pozz
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Firefox 5.0

« Odgovor #21 Poslato: 17. Avgust 2011, 21:27:19 »

Više sam i sebi dosadan, koliko puta sam ovo već navodio. Uvažavajući postavljeno pitanje, ipak ću još jednom.
http://www.poliesterpriboj.com/cilindricne_posude
Sačuvana

Znanje se množi dijeljenjem.
U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
strashni
Stariji član

Van mreže Van mreže

Starost: 35

Windows XP
Browser:
Safari

« Odgovor #22 Poslato: 18. Avgust 2011, 08:18:50 »

Ja sam kupio ove iz Metalca a nisam ni znao da ih oni proizvode, svaka preporuka za kace, odlicne su, elasticne, imaju kanal oko poklopca u koji se ulije voda, rupu na poklopcu za vrenjacu, visoke su i ne zauzimaju mnogo prostora sto je meni najvaznije... Thumb
Sačuvana

Ne rapravljaj se sa budalom, prvo te spusti na svoj nivo pa te dobije na iskustvo
Nenads88
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows XP
Browser:
Safari

« Odgovor #23 Poslato: 20. Septembar 2011, 20:14:17 »

Evo da ti odgovorim,mislim da najbolje kace pravi Joma plast iz Osecine,oni rade kace od polietilena visoke gustine i znam licno da rade dobro.Evo ti sajt: http://www.joma.osecina.co.rs/ , imas sve vlasnik je Sekulic Jovo, broj tel: 063/883-8235.
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.02 sekundi sa 21 upita.