14. Novembar 2018, 04:19:53 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Stara baza  (Pročitano 5318 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dioda
Osnivač foruma

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 38

Windows XP
Browser:
Firefox 3.0.9

« Poslato: 29. April 2009, 09:33:04 »

Ne mogu da verujem sta mi rade ovi hosting provajderi. Rekao sam im da je sa bazom sve Ok i da ne ubacuju novu a oni su ubacili neki stari backup (od 21. aprila) tako da sada na forumu fale neke teme, postovi i (cini mi se) 2 clana!!
Izvinjavam se svima zbog toga, pokusacu da ih kontaktiram i da im kazem da ubace noviji backup...
Sačuvana
dioda
Osnivač foruma

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 38

Windows XP
Browser:
Firefox 3.0.10

« Odgovor #1 Poslato: 29. April 2009, 14:51:04 »

Na zalost ne postoji mogucnost da se vrati novija kopija baze podataka tako da su neki postovi i teme koji su napisani posle 21. aprila izgubljeni. Kazu da mora tako iz sigurnosnih razloga jer se onaj hakerski napad dogodio 21.
Takodje su obrisana i 2 naloga clanova koji su se registrovali posle 21. aprila, ne znam tacno njihova imena ali ih molim da se ponovo registruju Cool
Trenutno trazim neki sigurniji hosting tako da se ovakve stvari nece dogadjati u buducnosti. Ustvari nadam se da nece jer hakeri nikada ne spavaju Smiley
Kako je rekao Dennis Huges iz FBI-ja "Jedini sigurni racunar na svetu je onaj koji je iskljucen, zakljucan u sefu i zakopan 20 metara pod zemljom, na tajnoj lokaciji... mada ni za njega nisam previse siguran."
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.012 sekundi sa 21 upita.