14. Novembar 2018, 05:17:29 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 11 12 [13]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Predstavljanje članova  (Pročitano 70807 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
draga saveta
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #180 Poslato: 30. Avgust 2018, 16:37:09 »

Dobar dan svima  Smiley
Ja sam Jelena i javljam se iz Podgorice
Toliko sam bila fokusirana na citanje o vinu i procesu dobijanja vina da ovu temu nisam ni primetila. Nadam se da primate izvinjenje

Moj muz i ja imamo na imanju 60tak cokota vranca. Do sad se o tome brinula svekrva a ove godine smo mi preuzeli brigu o lozama, grozdju, vinu, rakiji
Sve naravno cisto amaterski, iz hobija i ljubavi
Posto imamo prilicno lepo parce zemlje mozda jednog dana zasadimo novi vinograd ali o tom potom

Ovom prilikom skidam kapu tvorcima foruma. Toliko dobrih, strucnih i korisnih informacija na jednom mestu je za svako postovanje  Smiley
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #181 Poslato: 30. Avgust 2018, 20:50:34 »

Hvala za lijepe riječi, i svakako dobrodošla na forum.
Sačuvana

Znanje se množi dijeljenjem.
U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
Dom Perignon
Mlađi član
**

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #182 Poslato: 10. Septembar 2018, 02:33:34 »

Pozdrav svima.
Zovem se Darko i imam 29 godina. Iz beograda sam,i nisam ozenjen jos. Bavim se klabingom (nocnim izlascima) od svoje 14 godine... Kako sam izlazio jako cesto pa i do 10 izjutra, neretko i po dva dana imao sam prilike da upoznam dosta interesantnih  ljubi. Deo tih starijih ljudi sa kojima sam izlazio su po beogradu pootvarali poznate splavove i nocne klubove koje i dan danas posecujem s vremena na vreme i gotovo ni u jednom ne placam racune koliki god oni bili Smiley

Studiram masinski fakultet u beogradu, dosta sam radio po inostranstvu za razne hotele  (projektovanje i ugradnja klima komora i grejanja(opet preko coveka koga sam upoznao u kafani)), nisam alkoholicar i nevolim da se prepijam...

U beogradu imam stan i kucu a na Jastrebcu dedovinu. Baka i deka (snajderi i modni dizajneri u penziji) tamo provode po 7-8 meseci godisnje. Vode racuna o kupinama i sljivama,deda pece rakiju ali je nepije. Tamo provedem oko 3-4-5 nedelja godisnje...

Na ovom forumu sam radi druzenja i edukovanja o proizvidnji vina.

Forum sam nasao nedavno sasvim slucajno, ovo mi je prvi put da pravim vino i nadam se da cu to i uspeti uz pomoc znanja i dobrih ljudi na ovom forumu...
Uzdravlje  Grin
Sačuvana
Ivan Petrović 1986
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #183 Poslato: 02. Oktobar 2018, 13:31:54 »

Pozdrav svima!

Novi član: Ivan _ Knjaževac

Živeli!
Sačuvana
happy star
Zlatni član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Windows XP
Browser:
Firefox 48.0

« Odgovor #184 Poslato: 02. Oktobar 2018, 20:06:07 »

Dobro nam dosao Ivane !   Smiley
Sačuvana

"Covek mora da vezba umerenost i nadzor svojih cula i sklonosti u bilo kom pogledu, da bi tako odrzao sebe mladim u telu i razumu"

Nikola Tesla
damir82
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows 2000
Browser:
Firefox 52.0

« Odgovor #185 Poslato: 18. Oktobar 2018, 16:28:52 »

Poštovani članovi ovog foruma, nakon puno traženja informacija o proizvodnji crnih vina na internetu slučajno sam naišao na ovaj super forum. Pošto mi je ovo prvo javljanje poslije registracije želim vas sve skupa pozdravit,i pritom se moram ispričat za eventualne pogreške koja sam možda učinio prekršivši  koje pravilo foruma slučajno iz neznanja!

Pošto sam totalni amater u proizvodnji vina,zamolio bih vas za savjet i malu pomoć,naime imam nekih 100 kg grožđa crnog,kojeg sam pobrao i samljeo i stavio u inox bačvu,i sad me zanima kakav je proces dalje što da uradim da dobijem iz tog grožđa malo vina za osobnu upotrebu?
Pošto sam iz kraju u kojem baš i nije tradicija proizvodnje vina zastupljena,nema osobito koga pitat za savjet i pomoć,pa se stoga nadam vašoj pomoći!!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.015 sekundi sa 22 upita.