22. Septembar 2018, 10:44:27 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 11 12 [13]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Predstavljanje članova  (Pročitano 68279 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
draga saveta
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #180 Poslato: 30. Avgust 2018, 16:37:09 »

Dobar dan svima  Smiley
Ja sam Jelena i javljam se iz Podgorice
Toliko sam bila fokusirana na citanje o vinu i procesu dobijanja vina da ovu temu nisam ni primetila. Nadam se da primate izvinjenje

Moj muz i ja imamo na imanju 60tak cokota vranca. Do sad se o tome brinula svekrva a ove godine smo mi preuzeli brigu o lozama, grozdju, vinu, rakiji
Sve naravno cisto amaterski, iz hobija i ljubavi
Posto imamo prilicno lepo parce zemlje mozda jednog dana zasadimo novi vinograd ali o tom potom

Ovom prilikom skidam kapu tvorcima foruma. Toliko dobrih, strucnih i korisnih informacija na jednom mestu je za svako postovanje  Smiley
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #181 Poslato: 30. Avgust 2018, 20:50:34 »

Hvala za lijepe riječi, i svakako dobrodošla na forum.
Sačuvana

Znanje se množi dijeljenjem.
U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
Dom Perignon
Mlađi član
**

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #182 Poslato: 10. Septembar 2018, 02:33:34 »

Pozdrav svima.
Zovem se Darko i imam 29 godina. Iz beograda sam,i nisam ozenjen jos. Bavim se klabingom (nocnim izlascima) od svoje 14 godine... Kako sam izlazio jako cesto pa i do 10 izjutra, neretko i po dva dana imao sam prilike da upoznam dosta interesantnih  ljubi. Deo tih starijih ljudi sa kojima sam izlazio su po beogradu pootvarali poznate splavove i nocne klubove koje i dan danas posecujem s vremena na vreme i gotovo ni u jednom ne placam racune koliki god oni bili Smiley

Studiram masinski fakultet u beogradu, dosta sam radio po inostranstvu za razne hotele  (projektovanje i ugradnja klima komora i grejanja(opet preko coveka koga sam upoznao u kafani)), nisam alkoholicar i nevolim da se prepijam...

U beogradu imam stan i kucu a na Jastrebcu dedovinu. Baka i deka (snajderi i modni dizajneri u penziji) tamo provode po 7-8 meseci godisnje. Vode racuna o kupinama i sljivama,deda pece rakiju ali je nepije. Tamo provedem oko 3-4-5 nedelja godisnje...

Na ovom forumu sam radi druzenja i edukovanja o proizvidnji vina.

Forum sam nasao nedavno sasvim slucajno, ovo mi je prvi put da pravim vino i nadam se da cu to i uspeti uz pomoc znanja i dobrih ljudi na ovom forumu...
Uzdravlje  Grin
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.012 sekundi sa 21 upita.