19. Septembar 2018, 22:54:59 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Gde i kako nabaviti, napraviti, dobiti informaciju...  (Pročitano 82614 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dekara
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #135 Poslato: 31. Maj 2017, 12:33:07 »

Nije isto pretakati komimu od kajsije i od dunje. konkretnije
Sačuvana
igor991
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #136 Poslato: 31. Maj 2017, 13:50:02 »

jeste kad je samlevena i povađene košpice.
Konkretno je jabuka u pitanju i nema puno košpica promakne po koja.
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #137 Poslato: 31. Maj 2017, 18:34:47 »

Ispravka : Pitanje za mini liniju za punjenje rakija nije poslao Bistrica već Zaja1948, nisam dobio odgovor. Huh?
A za šta je to sada i opet bistrica kriv.  Cheesy
...Možda zato što nije brisao ovu poruku i uputio te na google Wink
Sačuvana

Znanje se množi dijeljenjem.
U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
dekara
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #138 Poslato: 01. Jun 2017, 12:36:36 »

igore991 ne znam koliko ti se to isplati zato sto ja pecem puno vise od tebe a posao mi radi preradjena muljna pumpa koja kosta ne vise od 20.000 dinara. ps. puno ti prijemno sanduce--- BRISI poruke
Sačuvana
igor991
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #139 Poslato: 01. Jun 2017, 13:06:15 »

ok hvala
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #140 Poslato: 01. Jun 2017, 20:49:28 »

ps. puno ti prijemno sanduce--- BRISI poruke
Očito si pomiješao forume. Na ovom nema ograničavanja pa ni mogućnosti za blamažu tipa puno sanduče nakon dvadesetak PP-a i slično.
Kod mene je par hiljada neobrisanih PP-a pa ih i dalje nesmetano primam.  Smiley   
Sačuvana

U potragu za istinom se može krenuti samo onda kada se dovede u pitanje neko vjerovanje koga smo se do tada čvrsto držali.
happy star
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Windows XP
Browser:
Firefox 48.0

« Odgovor #141 Poslato: 02. Jun 2017, 21:26:39 »

Dekara, daj typ muljne pumpe koju koristis
Sačuvana

"Covek mora da vezba umerenost i nadzor svojih cula i sklonosti u bilo kom pogledu, da bi tako odrzao sebe mladim u telu i razumu"

Nikola Tesla
igor991
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Safari

« Odgovor #142 Poslato: 05. Jun 2017, 08:32:12 »

e vidi ako ti odgovara otiđi na sajt
https://agropartner.co.rs/kontakt
pa ce  ti tamo reći šta i kako ako ti znači

neznam jel se sme tako postavljati da neispadne reklama
Sačuvana
dekara
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #143 Poslato: 05. Jun 2017, 12:21:07 »

Ko ima da da 1000e za pumpu ok ali meni vec 3 god ekstra radi ova od 15000 din od 2 cola

Poljska za seckom
Sačuvana
Goja
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 53.0

« Odgovor #144 Poslato: 06. Jun 2017, 18:29:29 »

Pročitah ovu temu i manje više sve mi je jasno još samo da nađem kristalnu sodu jer šta god uradio na googlu nema u prodaji kristal sode niti vinske sode, a kaustične ima al nju nebi koristio.Dakle kupio sam nov kazan i valja da ga pripremim za krštenje.Sipam u kazan jedno 50-60 litara vode stavim ako nađem kristal sodu oko 10% trljam ribam poklopac dno kazana sipam taj rastvor u parovodnu cev ostavim neko vreme zatim prospem i potom sa običnom vodom radima zaparavanje s tim da u tabarci nema vode otprilike tako.
E sad jedno pitanje ako budem kasnije imao neke nečistoće u kazanu dali je dozvoljeno da peračem pod pritiskom skinem ,perač od otprilike 90 bara ili će to oštetiti bakar.
Hvala
Sačuvana

MERAK NEMA CENU
dekara
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #145 Poslato: 06. Jun 2017, 18:33:51 »

Ne. Ali neces ni imati potrebe za tim
Sačuvana
Goja
Zaslužni član

Van mreže Van mreže

Windows NT 10.0
Browser:
Firefox 53.0

« Odgovor #146 Poslato: 06. Jun 2017, 18:40:49 »

Ma dekara hvala na odgovoru ali ja toliku frku imam od tog stabilnog kazana gde je sve zavučeno i nedostupno da sam pomislio da sa ti čistačem zavučem pušku i udri.
Ja sam stalno radio sa prevrtačem nema tu ništa otvoriš izribaš skineš parovodnu cev i kraj
Ok hvala na odgovoru još samo da negde nađem kristal sodu niko nema pojma šta je to.
Sačuvana

MERAK NEMA CENU
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #147 Poslato: 06. Jun 2017, 19:12:13 »

Ovo je tema za one kojima samo nedostaju informacije gdje da nešto nabave, pa se možda neko prije i javi.
Druge teme ćemo ostaviti samo za postupke, dileme i sl., da ih ne opterećujemo još i ovakvim trivijalnostima.  Smiley

P.S. Ovaj prvi smajli nije samo figurativan nego znak povratka humora u svoje djelovanje na forumu. Ovdje mi baš paše tako nešto pa ću ga češće koristiti. Normalno u za to primjerenim situacijama, sličnim ovoj.  Cheesy    
Sačuvana

Mara_beez
Neaktivni član
*

Van mreže Van mreže

Linux
Browser:
Safari

« Odgovor #148 Poslato: 15. April 2018, 15:08:36 »

Pozdrav!
Da li neko zna gde mogu nabaviti Rubinov vinjak,koni nije u prodaji? Čula sam da nakon privatizacije,novi vlasnik je hteo da baci tu burad,ali jedan destilant je zadržao i čuva to,i jedino se može naći kod kolekcionara... da li neko zna možda gde to mogu naći?
Sačuvana
bistrica
Administrator

Van mreže Van mreže

Windows NT 6.1
Browser:
Safari

« Odgovor #149 Poslato: 15. April 2018, 20:35:31 »

Tamo gdje i cipiripi.  Cheesy
Kada se tek pojavio cipiripi na tržištu sjećam se jako velike i osmišljene marketinške kampanje koja nije baš bila tako česta pojava na našim prostorima. U svoj toj kampanji čuo sam i priču koja jako liči na ovu tvoju. Nešto u stilu kako je tehnički direktor proizvodnje eurokrema, misleći da vodi telefonski razgovor sa svojim generalnim direktorom, odao recept njegove proizvodnje. Razgovarao je u stvari sa nekim iz Centroproizvoda pa je tako nastao i cipiripi. Normalno uz poboljšanja, još bolji od eurokrema. Smiley Bila mi je čak i simpatična bezazlena lakovjernost osobe koja mi je to sa apsolutnom ubijeđenošću ispričala.

Nakon toliko godina slušanja ovakvih i sličnih stvari, koje bi se isto tako bezazleno mogle nazvati glupostima, čovjek neminovno uoči obrazac i neke druge dimenzije pa mi takve priče ne samo da više nisu nimalo simpatične, nego čak mislim da nisu ni bezazlene.
Sačuvana

Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UseBB Port by Gaia Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Prijatelji Foruma
rscaffe.com | rakijaizkrnjeva.org | vivis.org.rs

Stranica je napravljena za 0.036 sekundi sa 22 upita.